Starptautisks sieviešu
fitnesa klubu tīkls
top block uspeh
Aleksandra posle
Aleksandra

Mani sauc Aleksandra, man ir 51 gads. Savas dzīves laikā esmu izmēģinājusi daudz un dažādas diētas, nodarbojos ar aerobiku, pilatēm un peldēšanu. Esmu centusies pieturēties veselīgam dzīvesveidam, taču pēdējo četru gadu laikā organisma hormonālo izmaiņu, nepareiza režīma un nesabalansēta uztura rezultātā sāku ievērot, ka diētas vairs nepalīdz, sāku pieņemties svarā, kā arī iedzīvojos problēmās ar mugurkaulu. Man ļoti gribējās kaut ko mainīt savā dzīvē, taču nezināju, ka to izdarīt.

Kā debesu dāvanu uz ielas saņēmu ielūgumu no jaukas meitenes uz jauna sieviešu fitnesa kluba FitCurves atvēršanu! Internetā noskatījos video, kā norit treniņi un sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man ir vajadzīgs! Tā ir mana iespēja mainīties! 2015.gada 27.aprīlī es ar savu draudzeni Rimmu ieradāmies uz kluba atvēršanu. Mums tika veikta bezmaksas ķermeņa diagnostika, kuras rezultāti mani pamudināja uzsākt darbību. Tikai 3 mēnešu laikā (ne mazāk par trim reizēm nedēļā) man izdevās notievēt par 6 kilogramiem. BEIDZOT es varēju uzvilkt savas mīļākās džinsu bikses!
Es nolēmu neapstāties pie sasniegtā un turpināju aktīvi apmeklēt treniņus. Kluba galvenā trenere Natālija man piedāvāja apgūt Svara regulēšanas programmu un es ar lielāko prieku piekritu. Pateicoties Svara regulēšanas programmai es iemācījos orientējos produktu sastāvā, skaitīt kalorijas, noteikt uztura produktu savienojamību, sastādīt sabalansētu ēdienkarti katrai dienai. Tagad es ēdu tikai veselīgu pārtiku, turklāt gardu, sātīgu un vieglu. Es jūtos slaida, jauna un skaista! Svara regulēšanas programmas rezultātā es notievēju par 5 kilogramiem un apkārtmēri samazinājās par 14 centimetriem.Aleksandra do
Es apmeklēju deju treniņus „Dzīvo un Dejo”, kuru laikā slodzes līmenis ir augstāk, taču gandarījums par to, ka esmu iemācījusies skaisti dejot , ir daudz lielāks.
Klubā esmu 6 mēnešus, mans rezultāts uz šo dienu ir mīnus 11 kilogrami liekā svara! Pie sasniegtā neapstāšos, jo vienmēr var labāk! Esmu laimīga būt FitCurves! Kluba īpašniekiem novēlu labklājību un piesaistīt vēl vairāk sieviešu, kuras vēlas no dzīves saņemt veselību, prieku un skaistumu!!!

Vairāk stāstu

Error: No articles to display