Starptautisks sieviešu
fitnesa klubu tīkls
dancing live
Dejas - tā ir lieliska iespēja izteikt savas jūtas un domas, noņemt sasprindzinājumu un nogurumu, kā arī attīstīt sevī harmonisku dzīves uztveri! „FitCurves" piedāvā ekskluzīvus, emocijām bagātus treniņus ar nosaukumu „Dzīvo un dejo!", kas apvieno dažādu deju sajaukumu un vingrinājumus uz trenažieriem. Projekts ir ļoti populārs klubos, klientes to uzreiz iemīlēja un atzīmēja, ka efektīvā aerobā un spēka slodzes kombinācija sniedz pārsteidzošus rezultātus! Kalorijas tiek sadedzinātas, muskuļi kļūst tvirtāki, un noskaņojums uzlabojas ar katru jaunu ritumu!

2014. gada oktobrī Tokijā notika starptautiska pasaules fitnesa klubu tīkla „Curves International" galvenās franšīzes ņēmēju sanāksme, kuras laikā pateicās Ukrainas komandai par deju projektu attīstību saskaņā ar pasaules mēroga standartiem, izvērtējot tīklu attīstības līmeni visās valstīs.

Sakarā ar milzīgo pieprasījumu pēc šādām nodarbībām, dažos klubos vietu skaits var būt ierobežots, tāpēc klubos tiek veikta iepriekšēja reģistrācija uz nodarbībām.

jivi tancui