Starptautisks sieviešu
fitnesa klubu tīkls
trener ryadom

„FitCurves” speciālistu misija – palīdzēt ikvienai sievietei rast spēku būt veselai un laimīgai, izstrādāt apzinātu ieradumu trenēties, ēst veselīgi un kļūt par veselīga dzīvesveida piekritēju.

Un fitnesa eksperts - jūsu neaizvietojamais palīgs!

Mēs sniedzam klientiem pakalpojumu „Lieliski būt FitCurves!” stilā: mērķtiecīgs, iedvesmojošs atbalsts un rūpes no sirds.

„FitCurves” klubu atšķirības zīme ir pozitīvā atmosfēra un draudzīgais personāls, kā arī individuāla pieeja katrai klientei.

Mūsu speciālisti apmācīs jūs, kā pareizi strādāt uz trenažieriem, atjaunoties uz stacijām, veikt stiepšanos, pareizi ēst un sasniegt vislabākos rezultātus.

Speciālisti palīdzēs jums sastādīt personīgo treniņu programmu: noteiks slodzes līmeni un vingrinājumu veikšanas amplitūdu ņemot vērā jūsu īpatnības, lai treniņš būtu pietiekami efektīvs un nekaitētu jūsu veselībai.

Pareizi izpildīti vingrinājumi – tas ir treniņa pamats. Pretējā gadījumā jebkura slodze kļūst bezjēdzīga un traumatiska. Nevajadzētu aizmirst, ka bez pareiza uztura pat visefektīvākie treniņi nenesīs jums gaidītos rezultātus.

trenirovka trener
„FitCurves” koncepcija – „bez spoguļiem, bez vīriešiem, bez kosmētikas” rada viskomfortablāko atmosfēru sievietēm neatkarīgi no viņu vecuma, ķermeņa uzbūves un sociālā stāvokļa.